هم اندیشی مدیران ارشد آموزش و پرورش برای تعالی برنامه درسی به میزبانی سازمان پژوهش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، نشست هم اندیشی مدیران ارشد آموزش و پرورش برای تعالی برنامه درسی به میزبانی سازمان پژوهش برگزار شد.

در این نشست که از ساعت 7:30 الی 9:30 صبح امروز(سه شنبه 25 اردیبهشت ماه) به میزبانی سازمان پژوهش برگزار شد، دکتر حیدر تورانی ضمن خوشامدگویی و تشکر از حاضران، با اشاره به خیل عظیم مخاطبان وزارت آموزش و پرورش گفت: تحقق اهداف سند تحول نیاز به همکاری و هماهنگی همه بخش های این نهاد آینده ساز دارد.

وی افزود: وزارت آموزش و پرورش نهادی بسیار گسنرده و با ماموریت ویژه است. در واقع همه ما در یک مجموعه به هم پیوسته برای هدف مشترکی فعالیت می کنیم و باید بیشتر با هم همفکری و هماهنگی تحقق اهداف سند تحول را پیگیری نماپیم. نه مانند جزایری پراکنده و جدا ازهم. البته سند تحول الزامات و زیرنظام هایی داشت، که تحقق اهداف آن، منوط به هماهنگی همه بخش های آموزش و پرورش است. درصورتی که برخی اسناد هنوز آماده نشده.

دکتر تورانی اضافه کرد: همه ما یک تیم هستیم و در تیم فعالیت یک یا دونفر فایده ای ندارد. زمانی ارزش دارد که همه همراه و هماهنگ و با هم حرکت کنند. در واقع ما یک تیم هستیم. به عنوان مثال در یک تیم کوهنوردی، موفقیت را نفر آخر رقم می زند و یک نفر نمی تواند خود را با سرعت به قله برساند و پرچم تیم را به اهتزاز درآورد.(این گزارش ادامه دارد).

شایان دکر است: در این نشست آقایان مهندس نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، مهندس زرافشان معاون آموزش متوسطه، دکتر کاظمی معاون فرهنگی و امور پرورشی، دکترعمادی رپیس مرکز سنجش آموزش و پرورش، دکترخنیفر رپیس دانشگاه فرهنگیان، دکترعظمتی رپیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، دکتر فرهاد کریمی معاون سازمان و سرپرست پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، دکتر حسین طلایی زواره معاون تامین منابع و پشتیبانی سازمان و محمد ابراهیم محمدی مشاور رسانه ای رپیس سازمان حضور داشتند. 

خبرهای تکمیلی به محض آماده شدن به استحضار خواهد رسید.

 

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA