نقد از خود و پاسخگویی به سوالات جامعه در کانون توجه ما باشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دکترحیدر تورانی در جلسه شورای مدیران که صبح امروز(یکشنبه 30 اردیبهشت ماه) برگزار شد، اظهار کرد: اعضای سازمان به ویژه مدیران، نقد از خود و پاسخ‌گویی به سوالات جامعه را در کانون توجه خویش قرار دهند.

وی افزود: ارزیابی کیفی مستمر از برنامه سال جاری(1397)، ما را از حرکت در مسیر برنامه کلان ششم توسعه و پی‌گیری تحقق حداکثری اهداف آن مطمئن می‌سازد و در همین راستا شایسته است که اعضای سازمان به ویژه مدیران نقد از خود و پاسخ‌گویی به سوالات جامعه را در کانون توجه خویش قرار دهند.

سرپرست سازمان در ادامه با اشاره به فرایند تولید محتواهای آموزشی و تربیتی و مسائل پیرامونی مطرح از جمله حجم محتوا، با یادآوری موضوع  چرخش از همسوسازی به انطباق محتوا با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، تصریح کرد: باید دقت داشت که حجم محتوای آموزشی و تربیتی مدرسه و حجم محتوای اجزا و عناصر بسته‌های آموزشی به ویژه کتاب‌های درسی دو مقوله جدا از هم هستند.

دکترتورانی در ادامه اضافه کرد: به اهمیت ارتقای خودباوری سازمانی واقف هستیم و بر همین پایه  چالش‌های اجتماعی مرتبط با تکالیف و مسئولیت‌های خویش را احصا و تلاش خواهیم کرد تا در چارچوب برنامه‌های مصوب بر این چالش‌ها فائق آییم.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA