نشست صمیمی دکتر تورانی با همکاران اداره کل امور اداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صبح امروز ( سه شنبه 19 تیرماه 97) دکتر حیدر تورانی با حضور در نشست صمیمی کارکنان امور اداری و پشتیبانی، در فضایی صمیمی با آنان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی همکاران این اداره کل آقایان دکتر مظاهری مدیرکل، دکتر حسینی بیدخت و مهندس بشیری معاونین مدیر کل، جلالی رئیس گروه برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی، پرستاری رئیس اداره امور رفاه و تعاون، مظهرسرمدی کارشناس فناوری، خرد روستا کارشناس امور اداری و مسئول بایگانی، قهرمانی کارشناس امور رفاه و تعاون، و خانم ها نیک نژاد رئیس گروه بهبود روش ها و تحول اداری، مبینی کارشناس تحول اداری و فناوری، جانی کارشناس امور اداری، چهاردوری مسئول دفتر و حسینی راد کارشناس اجرایی امور آموزش حضور داشتند.

در ابتدای جلسه دکتر مظاهری ضمن تشکر از حضور آقای دکتر تورانی در این گردهمایی دوستانه، اظهار کرد: اداره کل امور اداری و پشتیبانی با 16 نفر همکار، ماموریت مهمی را بر عهده داشته و از جذب و تامین نیروی انسانی سازمان، آموزش و توسعه یادگیری منابع انسانی، نگهداشت و رفاه همکاران و همچنین حوزه بهبود فرایندها و تحول اداری و فناوری سازمان را بر عهده دارد، که به نظر می­رسد محورهای کاری این بخش­ها، زیرساخت و خاستگاه تحولی خواهند بود که آقای دکتر تورانی مدنظر دارند. از طرفی حجم کار و فعالیت هر یک از این همکاران بسیار بالاست و ما تلاش کردیم تا حد ممکن وظایف اداره کل را با کمک همکاران موجود به سرانجام برسانیم.

در ادامه هر یک از اعضای این اداره کل نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کردند که آقای دکتر تورانی نیز با حوصله و آرامش خاطر صحبت­های همکاران را شنیده و یادداشت نمودند.

ایشان ضمن تشکر از زحمات همکاران این اداره کل و تاکید بر اهمیت این بخش در پیشبرد ماموریت های سازمانی و تحول در امور، اهمیت آموزش، بهبود فرایندها و رفاه را بسیار مهم دانسته و حمایت خود را از این حوزه اعلام کردند. در ادامه نیز به گفتگو در مورد تعدادی از نظرات همکاران پرداختند.

همچنین تورانی بر همسو بودن تمام همکاران سازمان در راستای ماموریت های سازمان بر اساس اسناد تحولی اذعان داشته و از طرفی فراهم ساختن زمینه برای ارتقاء انگیزه کاری، احساس تعلق، شور و شعف سازمانی را بسیار اساسی و لازم دانستند که همکاران این مجموعه بایستی در تدارک زیرساخت های آن و ارائه پیشنهادها ما را یاری نمایند.

گفتنی است: در این نشست آقای رضاعلی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و امور استانها نیز حضور داشتند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA