فراخوان و آیین نامه شرکت در 48مین جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، شهریار ابراهیمی گفت: فراخوان و آیین نامه شرکت در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سایت جشنواره به نشانی http://festival.roshd.ir منتشر شده است که علاقه مندان می توانند با مطالعه دقیق آن آثار خود را به نشانی مندرج در سایت ارسال نمایند.

وی افزود: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را برگزار می‌نماید.

شایان ذکر است: مراتب فوق از طریق سامانه پیامکی نیز به اطلاع هنرمندان و تهیه کنندگان محترم رسیده است/.

بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌بایست تا تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۰ فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند.

ابراهیمی اضافه کرد: فیلم‌سازان محترم می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی واقع در : تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و  پرورش (شهید سلیمی) - پلاک ۲۷۰ ارسال و یا تحویل نمایند.

تاریخ برگزاری جشنواره از ۲۵ آبان لغایت ۲ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران خواهد بود. لازم به ذکر است کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح وارد شده باشد.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA