تجلیل از 3 پیشکسوت تألیف کتب درسی/ رونمایی از نخستین تمبر مؤلفان کتاب‌های درسی

محمدابراهیم محمدی دبیر سیزدهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی در نشست خبری که امروز در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد، اظهار کرد: همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد آموزشی 17 مهر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این مراسم 700 نفر از مؤلفان کتاب درسی حضور دارند و تعدادی از مؤلفان به نمایندگی از این مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی تجلیل می‌شوند.

محمدی با بیان اینکه نخستین تمبر یادبود مؤلفان کتاب‌های درسی در این همایش رونمایی می‌شود، گفت: آغاز نگارش نخستین دانشنامه مؤلفان کتاب درسی در این همایش کلید خواهد خورد.

وی اضافه کرد: در همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی از 3 پیشکسوت تألیف کتاب درسی تجلیل می‌شود همچنین از برترین آثار رسیده درباره شهید حججی تقدیر خواهد شد.

دبیر سیزدهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی تصریح کرد: در سال‌جاری در نظر داریم همایش‌هایی نیز با همکاری دستگاه‌ها برای تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی داشته باشیم به عنوان مثال همایش مؤلفان دفاع مقدس یا مؤلفان بهداشت برگزار شود.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA