اختتامیه دهمین جشنواره عکس رشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی مراسم اختتامیه دهمین جشنواره عکس رشد امروز سه شنبه 25 مهر در فرهنگستان هنر تالار ایران با حضور دکتر تورانی (سرپرست سازمان )، مدیران کل، داوران و دانش آموزان رشته عکاسی برگزار شد. محمد ناصری مدیرکل دفتر انتشارت و تکنولوژی آموزشی و دبیر جشنواره عکس رشد در صحبت های آغازین گفت: باید امکاناتی را فراهم کرد تا عکاسان وارد مدارس شوند چرا که توجه به مسائل آموزش و پرورش سبب کیفیت بخشی منابع  خواهد شد. در ادامه آقای شاهروردی یکی از داوران نکاتی را پیرامون خلاقیت در عکاسی عنوان کرد.

در پایان مراسم سرپرست سازمان دکتر تورانی ضمن تقدیر از برترین های جشنواره وتشکر از دست اندر کاران خاطر نشان کرد کار عکاسی علاوه بر اینکه جلوه خود را دارد اما در آموزش و پرورش یک ماموریت ارجمندی است چرا که می تواند در کتب درسی و مجلات از آن استفاده نمود وی گفت حضور عکاسان در مدارس کمک خوبی برای دستیابی به سوژه‌های ناب خواهد کرد و تلاش می کنیم تا زمینه را برای خلق ارزش ها در حوزه عکاس فراهم شود.

 

 در پایان این مراسم نفرات برگزیده (رتبه های اول و سوم) گرایش {مدرسه، خانه دوم} و بخش ویژه با موضوع {اقتصاد مقامتی و پوشش ها و بازی های محلی} جوایز خود را دریافت کردند. همچنین در گروه سنی دانش آموزی پنج عکاس با رتبه های برابر جوایر خود را دریافت کردند.

امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA