زنگ استکبارستیزی در مدارس کشور طنین انداز شد

وزیر آموزش و پرورش صبح امروز (۱۳ آبان) زنگ استکبار ستیزی را به طور نمادین در یکی از مدارس تهران به صدا درآورد.

زنگ استکبارستیزی در مدارس کشور طنین انداز شدبه گزارش خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  زنگ استکبارستیزی هرساله در روز 13 آبان ماه و به مناسبت روز مبارزه با استکبار جهانی همچنین بزرگداشت روز دانش آموز در مدارس سراسر کشور طنین انداز می‌شود.

زنگ استکبار ستیزی امسال با حضور سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در مدرسه عبدالی منطقه 6 تهران به طور نمادین و راس ساعت 7 و 30 دقیقه صبح نواخته شد همچنین به طور همزمان در سایر مدارس کشور این زنگ به طور همزمان به صدا در آمد.

دانش آموزان در این مراسم نمادین با شعارهای ضد استکبار این روز را گرامی داشتند و با جریان حاکم بر این تفکر اعلام مخالفت را نشان دادند.

در این مراسم عباسعلی باقری مدیر کل آموزش و پرورش تهران ضمن گرامیداشت روز دانش آموز اظهار کرد: متکبر بودن صفت شیطانی است و خداوند آن را مذمو شمرده است.

وی با اشاره به سیاستهای غلط آمریکا افزود: اینکه با آمریکا نمی توانیم کنار بیاییم به دلیل تکبر و روحیه استکباری  اوست و همه جهان را زیر دست خودش می بیند.

مدیر کل آموزش و پرورش تهران با اشاره به اینکه در کشور برای سه  واقعه بازگشایی مدارس،  مبارزه با استکبار و پیروزی انقلاب زنگ سراسری نواخته می‌شود،  تصریح کرد: امروز را روز ملی استکبارستیزی می‌نامیم و این یکی از سه زنگ رسمی است که در مدارس نواخته می شود.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA