دستورالعمل کتاب‌های کمک آموزشی هفته آینده ابلاغ می‌شود

تهران (پانا) - سیدمحمد بطحایی تاکید کرد تا زمانی که کنکور را به شکل موجود داریم نمی‌توانیم بگوییم بچه‌ها کلاس کنکور نروند و از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده نکنند.

سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه آیین رونمایی طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی دانش‌آموزان، والدین و کارکنان و نسخه ارتقاء یافته سامانه جامع مراقبت‌های روانی اجتماعی دانش‌آموزان (نماد) در جمع خبرنگاران درباره وجود تبلیغات کتب کمک آموزشی، گفت: تا زمانی که کنکور را به شکل موجود داریم نمی‌توانیم بگوییم بچه‌ها کلاس کنکور نروند و از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده نکنند.

او افزود: اما در این راستا در هفته آینده دستورالعمل جدید برای کتاب‌های کمک آموزشی و آزمون‌های آزمایشی به استان‌ها ابلاغ می‌کنیم و تکلیف مدارس در استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی و همکاری با مؤسسات روشن می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره اینکه برخی مؤسسات آموزشی مجوز از دستگاه‌های دیگر دارند، ادامه داد: در حال بررسی مجوزها هستیم.

بطحایی درباره موضوع بررسی سوابق تحصیلی هم گفت: در شورای سنجش و پذیرش دانشجو، موضوع بررسی مجدد سوابق تحصیلی در دستور کار است که وزیر علوم نتیجه را اعلام می‌کند.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا شیر مدارس توزیع نشد، گفت: پول هنوز نیامده است تا نیاید نمی‌توان توزیع شیر را شروع کرد اما امیدواریم تخصیص صورت گیرد و به محض تخصیص اعتبار، توزیع آغاز می‌شود‌.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA