برای سال تحصیلی جدید هیچ کمبود کاغذ و کتابی نداریم

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تاکید کرد که برای مهرماه 98 هیچ کمبود کاغذ و کتابی وجود نخواهد داشت و همه چیز طبق روال در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، علی باقرزاده ضمن رد انجام هرگونه مصاحبه در خصوص کمبود کاغذ و آماده نشدن کتاب‌های درسی و دست به دست شدن در فضای مجازی، اظهار کرد: کتاب‌های درسی دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم چاپ شده و در حال توزیع است و افرادی که کتاب‌های درسی را از طریق سامانه الکترونیکی خریداری کردند مهر امسال کتاب‌های درسی را مدرسه دریافت خواهند کرد.

15 شهریور؛ آغاز توزیع کتاب‌های درسی در کتاب‌فروشی‌ها 

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به اینکه آن‌هایی که  برای خرید کتاب‌های درسی در کتاب‌فروشی‌ها ثبت نام کرده اند، می توانند  15 شهریور نسبت به دریافت اقدام کنند، مطرح کرد:کتاب‌های تمام مقاطع تحصیلی قبل از شروع سال تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و هیچ کمبود کاغذ و کتابی برای سال تحصیلی جدید نداریم.

وی گفت: دانش آموزان پایه اول و دهم که اسامی آن‌ها در سامانه ثبت نام سناد ثبت شده است می‌توانند کتاب‌های درسی خود را از اول مهر از طریق مدرسه دریافت کنند.

2
امتیاز: 2 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA