پیام تبریک دکتر ذوعلم به مناسبت روز خبرنگار

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در پیامی فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را خدمت اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، متن کامل پیام حجت الاسلام و المسلمین علی ذوعلم خطاب به اصحاب محترم رسانه به شرح زیر است:

 

اگر زحمات شما [خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

مقام معظم رهبری

 

هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه، روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است.

روز خبرنگار، روز تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت، آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد، بالندگی و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند و خود را در قبال اخلاق جامعه مسئول می‌دانند. بر خود فرض دانسته و این روز بزرگ را به شما عزیزان تبریک عرض مینمایم.

دنیای امروز با بروز فناوری‌های جدید تغییرات زیادی داشته و به تبع این تغییر، تعلیم و تربیت و پرورش نسل‌های آینده و آماده‌سازی آنها جهت رسیدن به کمال نیز شاهد دگرگونی های اساسی شده اند و نقش آفرینی ما به عنوان یک انسان، یک شهروند، یک معلم و خلیفةالله این است که آموزه‌ای از علم الهی را ارائه کنیم تا نسل‌های آینده با کمک آگاهی بخشی شما دیدگان بیدار جامعه به بهترین شکل آماده این رویارویی باشند.

 

علی ذوعلم

معاون وزیر و رییس سازمان

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA