ثبت نام در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد آغاز شد

با اعلام دبیرخانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از 16 مرداد ماه ثبت نام در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد سال ‌تحصیلی 99-1398 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دبیرخانه نهمین دوره جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد فعالیت خود را از تیر ماه امسال آغاز کرد و دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها برگزار می‌کنند.

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد در سه بخش دانش‌آموزی (دانش آموزان پایه ششم ابتدایی، دوره متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، معلمان و مربیان (آموزگاران و دبیران دورة ابتدائی، و متوسطة اول و دوم، معلمان مدارس استثنایی، غیر دولتی و استعدادهای درخشان؛ هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی، کارکنان آموزشی شاغل در ادارات آموزش و پرورش، کادر اداری مدارس) و دانشجویان (شامل دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان دانشگاه شهید رجایی) برگزار می‌شود.

تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی، پرورشی، انقلابی، دینی به ویژه معارف قرآنی و اسلامی، تربیت بدنی، سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تولید قطعات و نرم افزارهای سرگرمی و بازی‌های آموزشی با تأکید بر مفاهیم درسی از جمله محورها و موضوعات این دوره از جشنواره می‌باشد.

این جشنواره بازه زمانی مرداد ماه تا اسفندماه 1398 را در بر می‌گیرد و از 16 مرداد ثبت نام داوطلبان در سامانة جشنواره آغاز شد.

گفتنی است همچون دوره‌های قبل، داوری آثار در دو سطح استانی و کشوری انجام خواهد شد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ 30/8/98 فرصت دارند  به سامانة جشنوارة تولید محتوای الکترونیکی رشد به نشانی https://ecf.roshd.ir/  مراجعه و ضمن مطالعة دستورالعمل، ضوابط و مقررات جشنواره، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

1
امتیاز: 1 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA