پایداری نظام تعلیم و تربیت با تکیه بر سند تحول بنیادین محقق شده است

مشاور وزارت آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین اظهارداشت:این سند، فلسفه اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه تعلیم و تربیت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از روابط عمومی استان اصفهان، اختتامیه دوره ضمن خدمت مدیران شهرستان نجف آباد در استان اصفهان با حضور رضا مددی مشاور وزارت آموزش و پرورش در اجرای سند تحول بنیادین، سخایی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و منطقه برگزار شد.

مددی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران مدارس شهرستان نجف آباد بر اهمیت نقش مدیران به عنوان نیروی متخصص در حوزه تعلیم و تربیت اشاره نمود و به برگزاری این دوره ها در جهت توانمند سازی آنان تأکید کرد. 

وی با اشاره به این موضوع که پایداری نظام تعلیم و تربیت با تکیه بر سند تحول محقق گشته و تمامی سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها بر مبنای آن استوار است اظهار داشت: این سند، فلسفه اصلی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه تعلیم و تربیت است که تار و پود آن از فرهنگ غنی ایرانی ما بافته شده است؛ سند تحول، پشتیبان و روح تربیت اسلامی در نظام آموزشی است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز به پیروی از آن تاکید داشته اند.

5
امتیاز: 5 (1 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA