اخبار

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت آموزش و پرورش گفت: باید امربه معروف و نهی ازمنکر به عنوان یک اولویت مورد توجه قرارگیرد و شیوه نامه آن برای اجرا به مدارس و استان ها ابلاغ شود.

شنبه 3 تير 96

مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش گفت: برای استقرار پایه یازدهم کمیته هایی فعال شده اند تا بتوان این موضوع مهم را ساماندهی کرد.

شنبه 3 تير 96

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان این مطلب که مدارس تیز هوشان تعطیل نمی شود، افزود: تنوع مدارس با شیب ملایم کنترل و کاهش می یابد.

شنبه 3 تير 96

دکتر محمد کفاشان در گفتگو با خبرگزاری فارس از آماده سازی 76 بسته آموزشی برای هنرجویان شاخه فنی، حرفه ای و کاردانش خبر داد.

شنبه 3 تير 96

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: ابتد باید ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس قطعی شود و پس از قطعی شدن ثبت نام، با «کد اقامت» ثبت نام کنند.

جمعه 2 تير 96

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریسم صهیونیستی بدخیم‌ترین نوع تروریسم در جهان است، افزود: داعش از نسخه تروریستی صهیونیست برداشته شده است.

جمعه 2 تير 96

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی میلیونی مردم غیور تهران گفت:حضور و وحدت مسلمانان توطئه دشمنان علیه ایران اسلامی و قدس شریف را خنثی می کند.

جمعه 2 تير 96

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ، عباسعلی باقری به عنوان سرپرست اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران منصوب شد.

پنجشنبه 1 تير 96

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش ، «علیرضا کمرئی» به عنوان «سرپرست اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات» منصوب شد.

پنجشنبه 1 تير 96

در فرازی از پیام دکتر محمدیان آمده است: از نیام برآمدن ذوالفقار نه تنها در دیرالزور لانۀ عنکبوتی داعش را ویران ساخت، بلکه مَرحَب‌های خیبرنشین صهیونیستی را به انتقام زودرس بشارت می‌دهد. 

چهارشنبه 31 خرداد 96

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در دیدار از انتشارات مدرسه ضمن تمجید از تولیدات فرهنگی که زمینه آگاهی و معرفت انسان را فراهم می کند، افزود:«کار» اگر برای خدا باشد، ماندگار خواهد بود.

چهارشنبه 31 خرداد 96

دبیرچهل وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم علمی، آموزشی، تربیتی رشد از برگزاری این جشنواره از روز جمعه 3 الی 10 آذرماه 96 خبر داد.

چهارشنبه 31 خرداد 96

تراکتور یکی از رایج ترین ماشین‌های کشاورزی است و هدف از برگزاری این رشته، تربیت نیروی کار متخصص است که بتواند تعمیرات تراکتور را انجام دهد.

چهارشنبه 31 خرداد 96

معاون آموزش متوسطه وزیرآموزش و پرورش با اشاره به تعیین کف معدل، در هدایت تحصیلی، افزود: کف معدل در هدایت تحصیلی کمک می کند تا دانش آموزانی وارد رشته ای شوند که توانایی ادامه تحصیل در آن را داشته باشند.
چهارشنبه 31 خرداد 96

وزارت آموزش وپرورش با صدور اطلاعیه ای نتایج بررسی صلاحیت های عمومی(گزینش) و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش وپرورش را اعلام کرد. 
چهارشنبه 31 خرداد 96

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در بازدید از موسسه فرهنگی برهان(انتشارات مدرسه) با اشاره به جای خالی ادبیات ویژه دختران، بر ضرورت تالیف آثاری فاخر و ماندگار در این زمینه تاکید کرد.

سه شنبه 30 خرداد 96

مدیرعامل موسسه فرهنگی برهان حضور فعال انتشارات مدرسه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب را موفقیت آمیز توصیف و از افزایش فروش قریب 50 تا 60 در صدی محصولات فرهنگی خبر داد.

سه شنبه 30 خرداد 96

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم قدردانی از شهیدان و خانواده‌های آنان، خاطرنشان کردند: همه زیر بار منت شهیدان هستیم و هر کس در جهت فراموش شدن یاد شهیدان یا اهانت و بی‌اعتنایی به خانواده‌های آنان کاری انجام دهد، در واقع به کشور خیانت کرده است.

سه شنبه 30 خرداد 96

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه «اقتدار و امنیت ملی» سرلوحه کتب درسی است، افزود: سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر معظم انقلاب و وصیت‌نامه الهی - سیاسی امام(ره) و سند تحول بنیادین خطوط اصلی را نشان می‌دهند.

سه شنبه 30 خرداد 96

یافته های یک پژوهش دانشگاه آکسفورد که در 9 کشور جهان انجام شده نشان می دهد که رسانه های اجتماعی با اشاعه دروغ و اکاذیب، اطلاعات غلط و اهداف تبلیغاتی گسترده، برای کنترل افکار عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

سه شنبه 30 خرداد 96

Pages