طرح"سازمان و یک روز با درهای باز" در ایستگاه پایانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، هفدهمین مرحله طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" ساعت 9 صبح امروز (یکشنبه 28 آذرماه) با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید رجایی با بازدید از دفتر تالیف کتاب های فنی و حرفه ای و کاردانش آغاز شد.

در این دیدار ابتدا مهندس دوراندیش مدیر کل دفتر تالیف کتب فنی و حرفه ای و کاردانش گزارشی از روند نیازسنجی، تدوین اولیه، اعتباربخش، تالیف، صفحه آرایی، چاپ و توزیع کتاب های درسی ارائه و سپس حضار با مراجعه به گروه های کارشناسی مستقر در این دفتر با مولفین و کارشناسان از نزدیک و چهره به چهره به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

سپس مدعوین با حضور در سالن اجتماعات، کلیپ آشنایی با فعالیت ها و ماموریت های سازمان را مشاهده نمودند و در ادامه آقای دکتر محمدیان معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش طی سخنان مبسوطی به تشریح اهداف و ماموریت های سازمان پرداخت.

این گزارش می افزاید؛ پس از سخنان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی هریک از اساتید و دانشجویان به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که با فرارسیدن زمان ملکوتی نماز ظهر، نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان برگزار شد.

شایان ذکر است مدعوین پس از اقامه نماز جماعت برای بازدید از مدرسه تاریخی دارالفنون و موزه اسناد آموزش و پرورش عازم این یادگار ارزشمند امیر کبیر شدند.

خبرهای تکمیلی این بازدیدبه محض آماده شدن به استحضار خواهد رسید.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.