اخبار

در فرازی از پیام دکتر محمدیان آمده است: رجعت سرخ ستاره ی آسمان شهادت در ایّام عاشورای حسینی نشان  پیوند شهیدان مدافع حرم با شهیدان حرم آلُ اللّه است.

دوشنبه 3 مهر 96

همزمان با روزهای نخست سال تحصیلی اعضای بدن مرحومه« معصومه آقایی»، بانوی فرهنگی استان کهگیلویه وبویراحمد به بیماران نیازمند اهدا شد.
دوشنبه 3 مهر 96

رئیس مدرسه تاریخی دارالفنون از نواخته شدن زنگ این مدرسه با حضور دانش‌آموختگان سال‌های 1340‌ تا 1360 به منظور تجدید خاطرات خوش دوران تحصیل در نخستین روز مهر خبر داد.

دوشنبه 3 مهر 96

مشاور وزیر و دبیرستاد همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه گفت: اولین و مهمترین مکان انتقال فلسفه عاشورا، مدرسه است.
دوشنبه 3 مهر 96

در راستای ارایه الگوی ارتقای تعلیم وتربیت آموزش وپرورش مناطق آزاد کشور، پیام مشترکی توسط وزیر آموزش وپرورش و مرتضی بانک، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی و ویژه اقتصادی صادر شد.

دوشنبه 3 مهر 96

فارغ‌التحصیلان رشته «عکاسی» با توجه به قابلیت‌های شخصی می‌توانند در استودیوهای مختلف یا در مراکز دولتی به کار مشغول شوند.

دوشنبه 3 مهر 96

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «سید محمد شفیعی» به سمت « مدیرکل دفتر امور مجلس» منصوب شد.
يكشنبه 2 مهر 96

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، «حسین بزرگی زاده» به سمت «مشاور و بازرس ویژه» وزیر منصوب شد.

يكشنبه 2 مهر 96

مدیرکل دفتر تالیف کتاب‌های درسی وزارت آموزش‌وپرورش درگفتگو با تسنیم اظهار کرد:‌ امسال کتاب‌های درسی پایه یازدهم به طور کامل جدیدالتالیف است و چهار رویکرد جدید در کتاب ها مورد توجه قرار گرفته است.

يكشنبه 2 مهر 96

وزیر آموزش و پرورش در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر، اظهار کرد: مدارس کپری تا پایان سال 97 جمع آوری می شود.

يكشنبه 2 مهر 96

شهردار تهران مکتب حسینی را معدن عشق به خدا، عدالت و حقیقت دانست و اضافه کرد: مکتب حسینی مکتب استقامت است، استقامت در برابر هر نوع کژی در جامعه است.

يكشنبه 2 مهر 96

رئیس کمیسیون آموزش مجلس با تأکید بر اهمیت فعالیت ایجابی و مثبت در فضای مجازی به جای هراس از آن، گفت: نباید دانش‌آموزان را در یک کلاس درس کوچک محدود کنیم و از معلم انتظار معجزه داشته باشیم.

يكشنبه 2 مهر 96

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش امروز با حضور در 2 بیمارستان شیراز، از دانش‌آموزان مصدوم هرمزگانی عیادت کرد.

يكشنبه 2 مهر 96

رئیس ستاد اجرایی سند تحول بنیادین درآیین نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدرسه خوارزمی زنجان، اظهار گرد: تعلیم و تربیت، مهمترین موضوع هر کشور بعد از امنیت است.
يكشنبه 2 مهر 96

رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با بیان اینکه یکی از سیاست های راهبری دولت دوازدهم در نظام تعلیم و تربیت "مدرسه‌محوری" است، افزود:مدرسه باید زمینه رشد و خلاقیت دانش آموزان را مهیا کنند.
يكشنبه 2 مهر 96

همزمان با سراسر کشور با حضور دکتر محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش، زنگ غنچه ها و شکوفه ها در ۲۸۵ واحد آموزشی ابتدایی استان قم به صدا درآمد.

شنبه 1 مهر 96

با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مسئولان وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان وزارت دفاع، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهید رحمانی منطقه ۴ تهران به صدا درآمد.

شنبه 1 مهر 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید با حضور در منزل استاد مجید رشیدپور مولفِ کتاب «آشنایی با تعلیم وتربیت اسلامی» دیدار و گفتگو کرد.

شنبه 1 مهر 96

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شروع سال تحصیلی 97-96 برای دانشجومعلمان دانشگاه شهیدرجایی و دانشگاه فرهنگیان پیامی صادر کرد.

شنبه 1 مهر 96

وزیر آموزش وپرورش در جمع معلمان هنرستان مدرس،‌ اظهار کرد: دانش آموزان باید مهارت زندگی کردن را در مدرسه بیاموزند.

شنبه 1 مهر 96

Pages