آینده پژوهی و آینده نگری از معیارهای مهم گزینشگران است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سیستان و بلوچستان، علیرضا نخعی در جلسه تجلیل از گزینشگران استان، با گرامیداشت یاد و خاطره یار دیرین امام و رهبری، اظهارکرد: همراهی ها و خیرخواهی آیت الله هاشمی رفسنجانی با رهبر معظم انقلاب وآحاد جامعه ایران اسلامی ستودنی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان به کار مهم گزینش و قضاوت درباره افراد اشاره و تصریح کرد: اندیشیدن و تفکر، گفتگو، مطالعه و مشاوره از ارکان مهم رشد و ترقی جامعه است.

نخعی، همگان را بر پرهیز از تعصب و نفی مطلق نگری توصیه کرد و ادامه داد: دین اسلام دین میانه روی است و افراط و تفریط را نمی پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان افزود: افراد شاغل درگزینش باید افراد، خوش فکر و با اندیشه باشند چرا که هوشمندانه عمل کردن در کار ها موجب می شود آموزش و پرورش بالنده ای داشته باشیم .

وی با مردم بودن و احترام گذاشتن به نظرات مردم را تنها راه موفقیت مسئولین در پیشبرد اهداف و برنامه های عنوان کرد و گفت: سلب اعتماد مردم از مسئولین، خطر بزرگی است که جامعه را تهدید می کند و گزینشگران باید با تعقل موانع برقراری ارتباط مسئولین با مردم را ازبین ببرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان با بیان این که غفلت مسئولین می تواند موجب آسیب های جبران ناپذیر در جامعه شود، افزود: حوزه ستادی باید کار فکری انجام دهد و امور اجرایی را به ادارات تابعه واگذارکند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.