اولین جلسه فرماندهان پایگاه شهید موسوی در سال 96 بر گزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دکتر محمدیان در اولین جلسه فرماندهان پایگاه شهید موسوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در سال 96 که صبح امروز با حضور فرماندهان، مدیران کل و روسای ادارات مختلف سازمان بر گزار شد، با اشاره به فتنه انگیزی های استکبار جهانی در منطقه بر ضرورت حفظ و تقویت روحیه بسیجی تاکید کرد.

وی با بیان این مطلب که خوشبختانه در سازمان، همه بسیجی هستند، با مرور بر خاطراتی از ایثارگری های بسیجیان دهه 60 افزود: بسیجیان در پاسخ به ندای امام خمینی رحمه الله علیه با اخلاص پا به صحنه گذاشتند و موفق و سربلند از این آزمون خارج شدند و این وعده الهی است که اگر کار برای خدا باشد، یقینا ماجور بوده و مورد عنایت ویژه پروردگار نیز قرار خواهد گرفت و شکست در آن راه نخواهد داشت. زیرا کار با اخلاص، یکی از مصادیق عینی عمل صالح است که خداوند ده برابر اجر و پاداش برای آن در نظر گرفته است و نوعی سرمایه گذاری معنوی پر سود محسوب می شود. این وعده الهی است.

در ادامه دکتر محمد کفاشان فرمانده پایگاه شهید موسوی ضمن ارائه گزارشی اجمالی از اقدامات سال گذشته، برنامه ها و اقدامات سال جاری را تشریح نمود و حضار به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

امتیازی داده نشده

ارسال نظر

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.