اخبار

در فرازی از این پیام آمده است:رویکرد جناب عالی به فعالیت های داخل مدرسه و تقدم رویکرد فرهنگی، تربیتی بر رویکرد صِرفا آموزشی و فراهم آمدن زمینه مشارکت همکاران استانی و کاهش تمرکز در امور اداری و دیوانی یک جهت گیری درست و قابل اعتناء بود که باید برای بهسازی و اصلاح روش ها و فرایند های اجرایی، آموزشی و تربیتی پیگیری و تداوم یابد.

شنبه 28 مرداد 96

دبیر اجرائی چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی، تربیتی رشد از تمدید مهلت دریافت آثار ارسالی تا پانزدهم شهریور ماه 96 خبر داد.

شنبه 28 مرداد 96

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشور گفت: تعداد دانشمندان برتر ایرانی در میان یک درصد دانشمندان برتر دنیا در سال 2014، 173 نفر بوده که در سال 2016 به 208 نفر رسیده است.

شنبه 28 مرداد 96

رئیس پژوهشکده برنامه درسی و نوآوری های آموزشی از برگزاری نشست ارائه یافته های پژوهشی با عنوان تدوین چهارچوب راهنمای فعالیت های یادگیری زبان انگلیسی دوره دوم متوسطه خبرداد.

شنبه 28 مرداد 96

جمعی از معاونان و مدیران مدارس استان قزوین ضمن بازدید از سازمان پژوهش و شرکت چاپ افست با روند تولید کتاب های درسی آشنا شدند.

شنبه 28 مرداد 96

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان این که امروز تمام تلاش آموزش و پرورش این است که محیط غنی یادگیری را برای دانش آموزان فراهم آورد، گفت: معلم باید زمینه ساز و تسهیل کننده یادگیری باشد.

شنبه 28 مرداد 96

پژوهشکده تعلیم و تربیت استان ایلام با هدف گسترش فرهنگ پژوهش و بهره مندی ازتولیدات علمی پایان نامه های فرهنگیان، دومین فراخوان انتخاب پایان نامه ی برتر مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه آموزش و پرورش را برگزار می کند.

شنبه 28 مرداد 96

جمعی از دانشجویان کالج کشاورزی شهر «بوگور» اندونزی، در استان «کامپونگ چام» کامبوج مدرسه اسلامی می سازند.

شنبه 28 مرداد 96

کتابهای درسی ما بر اساس برنامه درسی ملی تولید می شود که خود یکی از زیر نظام های سند تحول آموزش و پرورش کشور است که در آن هدف اصلی دست یابی به مراتبی از حیات طیبه به عنوان هدف اصلی بیان شده است.

جمعه 27 مرداد 96

ایکنا: رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از ایجاد تغییرات کلی در کتاب دین و زندگی پایه ۱۱ خبر داد و گفت: افزوده شدن بخش تدبر و تقویت قرائت قرآن از جمله این موارد است.

جمعه 27 مرداد 96

دفتر تالیف کتبابهای ابتدایی و متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش از بارگذاری PDF نسخه نهایی برخی کتابهای درسی پایه یازدهم روی سایت دفتر به نشانی http://www.talif.sch.ir خبر داد.

پنجشنبه 26 مرداد 96

سومین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول، با حضور 185دانش‌آموز دختر و 108 دانش آموز پسر در 5 رشته علمی - پژوهشی آغاز به کار کرد.

پنجشنبه 26 مرداد 96

وزیر آموزش و پرورش در پیام خداحافظی از وزارت آموزش و پرورش، وفاق ملی، تعامل آگاهانه و همدلی نیروهای موثر را از مهم ترین عوامل در دستیابی این وزارتخانه به جایگاه واقعی خود دانست. 

چهارشنبه 25 مرداد 96

صبح امروز گروهی از فرهنگیان کشور عراق با حضور در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ضمن دیدار با دکتر محمدیان از انتشارات مدرسه نیز دیدن کردند.

چهارشنبه 25 مرداد 96

رئیس جمهور در دفاع از وزیرپیشنهادی آموزش وپرورش گفت: «سیدمحمدبطحایی» سابقه بسیار طولانی در آموزش و پرورش دارد و در سمت‌های مختلف این وزارتخانه خدمت کرده‌است.
چهارشنبه 25 مرداد 96

در اصلاحیه دوم انتخاب رشته سازمان سنجش 50 ردیف استخدامی برای دبیری رشته «آموزش ارتباط تصویری» نیز برای دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

چهارشنبه 25 مرداد 96

سید محمد بطحایی با بیان این که از رئیس سازمان برنامه و بودجه قول گرفته ام که در اجرای برنامه های آموزش و پرورش همکاری تمام و کمال داشته باشد، افزود: رویکرد تحولی، مبتنی بر اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین مبنای تنظیم برنامه های آموزش و پرورش در دولت دوازدهم است.
چهارشنبه 25 مرداد 96

همزمان با برگزاری دوره های تامین مدرسی کتب تازه تالیف پایه یازدهم، دوره بازآموزی کتاب هنر دوره دوم متوسطه نیز در دانشکده فنی، حرفه ای دختران شریعتی تهران برگزار گردید.

سه شنبه 24 مرداد 96

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اظهار کرد: طرح تعالی مدارس با هدف کاربردی کردن یافته های علمی پژوهشی در حوزه تعلیم و تربیت و کاربست یافته های علمی- پژوهشی در ساحت های مختلف است.

سه شنبه 24 مرداد 96

گروهی از مدیران و کارکنان مدارس غیر دولتی عراق روز چهارشنبه 25 مرداد ماه با حضور در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ضمن آشنایی با فعالیت های سازمان با مدیران کل به گفتگو و تبادل نظرمی پردازند.

سه شنبه 24 مرداد 96

Pages