اخبار

جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان سازمان پژوهش به همراه فرزندان خود با حضور در ایستگاه آتش نشانی، از شجاعت و دلاور مردیهای این قشر ایثارگر با اهداء شاخه گل تجلیل نمودند.

سه شنبه 5 بهمن 95

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش بر استفاده از ظرفیت شوراهای آموزش وپرورش مناطق و شهرستان ها در امور مالی تأکید کرد.

سه شنبه 5 بهمن 95

مدیر اجرایی برنامه « نقطه، سرخط » از حضور دکتر محمدیان در این برنامه با موضوع سبک زندگی از ساعت 18 روز پنجشنبه 7 بهمن ماه در شبکه 2 سیما خبر داد.

سه شنبه 5 بهمن 95

با حضور معاون سیاسی- امنیتی استانداری و مدیرکل آموزش و پرورش استان از پنج پژوهشگر در نخستین نکوداشت پژوهشگران پیشکسوت ایلام تجلیل شد.

سه شنبه 5 بهمن 95

دکتر آشتیانی اظهار کرد: تمام سعی وتلاش ما این است که آموزش وپرورش از آموزش محور بودن به تربیت محور بودن سوق یابد.
سه شنبه 5 بهمن 95

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی را نویدی برای آینده‌ی جهان اسلام و تجربه ای دوباره از کارآمدی دین برای اداره‌ی دنیای انسان‌ها توصیف کرد. 

سه شنبه 5 بهمن 95

کتاب راهنمای تدریس(ویژه معلمان) تربیت بدنی دوره متوسطه روی سایت دفتر تالیف به نشانی http://chap.sch.ir قرار گرفت.

سه شنبه 5 بهمن 95

رئیس سازمان مدارس غیردولتی اظهار کرد: بر اساس قانون، اکنون هر دستگاهی که می خواهد پیش دبستانی داشته باشد باید از وزارت آموزش و پرورش مجوز دریافت کند.

سه شنبه 5 بهمن 95

با رای اعضای شورای مرکزی و تایید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه، حکم «حامد علامتی» دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تمدید شد.

سه شنبه 5 بهمن 95

رییس پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران در آمل گفت: طی روزهای اخیر، 12 آزمایشگاه زیست‌ فناوری در مدارس استان مازندران راه‌اندازی شده است.

سه شنبه 5 بهمن 95

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: بازه زمانی دهه فجر باید به عنوان یک خاطره شیرین همراه با شور و نشاط، در ذهن دانش‌آموزان بماند.

سه شنبه 5 بهمن 95

7 بخش از کتاب « توسعه مهارت های چابکی ذهنی» روی سایت دفتر تالیف به نشانی http://chap.sch.ir قرار گرفت.

سه شنبه 5 بهمن 95

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش ازتشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب برنامه های دهه فجر برای دانش آموزان خبرداد.
سه شنبه 5 بهمن 95

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری، با برپایی جشن‌هایی پرشکوه و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی را در ذهن و جان کودکان و نوجوانان ایرانی ماندگار می‌کند.

سه شنبه 5 بهمن 95

نهصد و چهلمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با حضور دکتر فخرالدین دانش آشتیانی برگزار شد.
سه شنبه 5 بهمن 95

دبیر اجرایی شورای برنامه ریزی فعالیت های امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی  از تشکبل دهمین جلسه این شورا با حضور دکتر محمدیان خبر داد.

دوشنبه 4 بهمن 95

مدیرکل دفتر فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برنامه درس ملی جزو یکی از زیر نظامهای سند تحول بنیادین است افزود: آشنایی با این برنامه جزو اصلی ترین وظیفه ما باید باشد.

دوشنبه 4 بهمن 95

معاون مجمع تقریب مذاهب گفت: روشنفکران و اندیشمندان و صاحب‌نظران به ویژه در حوزه فرهنگ و اعتقادات بر این باورند که همکاری ایران و جهان عرب، امروز نه یک اقدام بلکه یک ضرورت است.

دوشنبه 4 بهمن 95

استاندار اصفهان با اشاره به نقش شوراهای آموزش و پرورش، افزود: تربیت نیروی انسانی جامعه در اموزش و پرورش صورت می گیرد و لازم است برای تحقق اهداف در این بخش سرمایه گذاری شود.

دوشنبه 4 بهمن 95

رئیس پژوهشکده برنامه ریزی درسی و نوآوری های آموزشی از برگزاری نشست علمی- تخصصی «بررسی مولفه های ارزشیابی بسته های آموزشی درس زبان انگلیسی» در روز یکشنبه خبرداد.

دوشنبه 4 بهمن 95

Pages