اخبار

«تعمیر و نصب آسانسور» از جمله رشته‌های پردرآمد در شاخه کاردانش است. چرا که آسانسور یکی از ابزار اصلی هر ساختمان به ویژه در برج‌های بلند است. بنابراین وجود ماهر برای نصب و تعمیر آسانسور بسیار ضروری است.

دوشنبه 2 مرداد 96

دانش آموزان جمهوری اسلامی ایران در پنجاه هشتمین المپیاد جهانی ریاضی با کسب دو مدال طلا، سه نقره و یک برنز مقام پنجم جهان را از آن خود کردند.

يكشنبه 1 مرداد 96

دکتر آشتیانی با بیان اینکه زیربنای توسعه هر کشوری آموزش و پرورش آن کشور است، افزود: اگر بخواهیم در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی رشد کنیم، باید به تحول نظام آموزشی اهمیت بدهیم.

يكشنبه 1 مرداد 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گردهمایی معلمان استان گفت: مشکلات موجود در نظام آموزشی نیازمند اجرای کامل سند تحول بنیادین است.

يكشنبه 1 مرداد 96

مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش از اعطای وام 10 میلیون تومانی به دانش‌آموزان کارآفرین با بازپرداخت 36 ماهه به صورت قرض‌الحسنه خبر داد.
يكشنبه 1 مرداد 96

وزیرآموزش و پرورش در دیدار با مدیران انجمن اولیا و مربیان، تربیت را محور فعالیت های آموزش و پرورش قلمداد کرد.

يكشنبه 1 مرداد 96

 با حضور وزیرآموزش و پرورش، صبح امروز نشست مشترک معاونان آموزش ابتدایی سراسر کشور و مدیران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.

يكشنبه 1 مرداد 96

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به استناد مصوبه هیأت امناء در نظر دارد برای تکمیل نیروی متخصص در بخش کارشناسی واحدهای مختلف خود، از بین متقاضیان واجد شرایط زیر، تعدادی کارشناس پژوهشی جذب نماید. 

يكشنبه 1 مرداد 96

معاون اجرایی موسسه فرهنگی برهان از انتشار «مجموعه شش جلدی سبک زندگی برای کودکان» به قلم علیرضا متولی خبر داد.

يكشنبه 1 مرداد 96

ایران با 20 میلیون کاربر بازی‌های رایانه‌ای و صرف روزانه 40 میلیون ساعت برای بازی‌، یکی از پرمخاطب‌ترین کشورهای دنیا در این زمینه محسوب می‌شود.

يكشنبه 1 مرداد 96

آن دسته از دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی، پیش دانشگاهی و هشتم و نهم استعدادهای درخشان که تاکنون موفق به ثبت نام الکترونیکی کتاب درسی نشده اند، می توانند از 15 مردادماه به مدت 2 هفته برای ثبت سفارش کتاب خود اقدام کنند.

يكشنبه 1 مرداد 96

«اولین همایش ملی آموزش ریاضی،چالش ها و فرصت ها» در تاریخ 12 و 13 شهریور ماه 1396 در دانشکدة علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار خواهد شد.

شنبه 31 تير 96

بیست و هشتمین دوره المپیاد جهانی کامپیوتر با شرکت 300 دانش‌آموز از 85 کشور جهان از 6 لغایت 13 مردادماه در تهران برگزار می شود.

شنبه 31 تير 96

دکتر محمدیان ضمن اظهار گلایه از وزارت کار و صنعت گفت: با وجود گذشت ۱۰ سال از آخرین زمان انتشار استانداردهای کار و چند بار مکاتبه با وزارتخانه های مسئول برای به‌روز رسانی استاندارها، تا کنون جوابی نگرفتیم.

شنبه 31 تير 96

مدیر آموزش و پرورش شهرستان راز و جرگلان از کسب رتبه اول کشوری تولید محتوای الکترونیکی درس عربی توسط فرهنگی این شهرستان خبرداد.

شنبه 31 تير 96

دانش آموز «نوید داور» از شهرستان تربیت حیدریه با ارائه طرح‌ تلسکوپ‌های تک لنزی در مسابقات بین‌المللی فیزیکدانان جوان مالزی، موفق به کسب مدال نقره این دوره از مسابقات شد.

شنبه 31 تير 96

دستاوردهای آموزش و پرورش در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوشمندسازی مدارس در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ ارائه می شود

شنبه 31 تير 96

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت اموزش و پرورش در بجنورد از پوستر همایش ملی «گامی بسوی توسعه پایدار» و کتاب مجموعه حقوق شهروندی رونمایی شد.

پنجشنبه 29 تير 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش در بجنورد گفت: معلم به عنوان مهم ترین مولفه حوزه یادگیری می باشد که به عنوان کتاب ناطق نام برده می شود.

پنجشنبه 29 تير 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه فرآیند تحول در آموزش‌وپرورش هنوز کامل نشده، افزود: محتوای کتب درسی در راستای اهداف سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش تدوین می شود.

پنجشنبه 29 تير 96

Pages