نرم‌افزار کتابخوان «بوفه» توسط انتشارات مدرسه ارائه شد

نرم‌افزار کتابخوان «بوفه» توسط انتشارات مدرسه و با هدف دسترسی مخاطبان به کتاب‌های الکترونیک و صوتی این انتشاراتی وابسته به سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، تولید و ارائه شد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، امروزه اینکه هرکاری را می‌توان با گوشی‌های همراه انجام داد موضوع عجیبی نیست حتی خواندن کتاب بدون این که آن را حمل کنیم و یا ورق بزنیم. البته خیلی معتقدند ورق زدن کتاب و حس مطالعه کتاب‌های فیزیکی حال و هوای دیگری دارد اما با در نظر گرفتن ابعادی مانند قیمت، دسترسی بهتر و به صرفه‌تر، هر کتاب خوانی باید نرم‌افزارهای کتاب‌خوان دلخواه را در گوشی خود به همراه داشته باشد.

انتشارات مدرسه با تولید نرم افزار«بوفه» آثار خود را در این بازار به عرصه نمایش گذاشته است. با نصب این نرم افزار روی گوشی تلفن همراه، رایانه دستی یا حتی رایانه می‌توانید آثار مورد نظرتان را از انتشارات مدرسه مطالعه کنید. این نرم‌افزار برای سیستم عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز طراحی شده است. در این نرم‌افزار حقوق ناشر و مؤلف رعایت شده و تلاش می‌شود تا کلیه آثار انتشارات مدرسه عرضه گردد.

نرم افزار بوفه می‌کوشد با پشتیبانی فیدیبو و با استفاده از استانداردهای بین المللی و بروز رسانی مرتب، همواره خود را در سطح معتبرترین کتابخوان‌ها نگه دارد؛ از جمله امکانات ویژه این اپلیکیشن می‌توان به خواندن کتاب الکترونیک بدون نیاز به اینترنت؛ مطالعه رایگان نسخه‌های نمونه تمام کتاب‌ها قبل از خرید؛ دسترسی به برخی آثار به صورت رایگان؛ امکان ارزیابی کتاب‌ها توسط کاربر؛ امکان خرید ارزی از سراسر دنیا؛ امکان گفتگو درباره کتاب‌ها در لابه‌لای صفحات کتاب (مطالعه گروهی)؛ امکان گوش دادن به کتاب صوتی و تنظیمات خاص کتابخوان: هایلایت و حاشیه ‌‌‌نویسی، تغییر فونت، رنگ پس زمینه، نور صفحه، اندازه حروف و فاصله خطوط اشاره کرد.

در حال حاضر 950 اثر از مجموعه کتاب‌های انتشارات مدرسه اعم از علمی، هنری، آموزشی، داستانی و... به نسخه الکترونیک تبدیل و 5 نسخه از کتاب‌های صوتی نیز در نرم افزار بوفه عرضه شده است. علاقمندان برای نصب نرم‌افزار بوفه می‌توانند آن را از کافه بازار و گوگل پلی دانلود کنند. همچنین برای دسترسی به آثار می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:   http://www.madresehpub.ir/e-book/

1
امتیاز: 1 (3 رای)

ارسال نظر

Image CAPTCHA