اخبار

با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مسئولان وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان وزارت دفاع زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهید رحمانی منطقه ۴ تهران به صدا درآمد.

شنبه 1 مهر 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در آستانه سال تحصیلی جدید با حضور در منزل استاد مجید رشیدپور مولف کتاب «آشنایی با تعلیم وتربیت اسلامی» دیدار و گفتگو کرد.

شنبه 1 مهر 96

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شروع سال تحصیلی 97-96 برای دانشجومعلمان دانشگاه شهیدرجایی و دانشگاه فرهنگیان پیامی صادر کرد.

شنبه 1 مهر 96

وزیر آموزش وپرورش در جمع معلمان هنرستان مدرس،‌ اظهار کرد: دانش آموزان باید مهارت زندگی کردن را در مدرسه بیاموزند.

شنبه 1 مهر 96

رئیس جمهور در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-96 با تاکید بر اینکه محیط مدارس ما باید محیط اخلاق و ادب باشد، اظهارداشت: باید در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل و به فکر دیگران احترام بگذاریم.
شنبه 1 مهر 96

همزمان با سراسر کشور با حضور دکتر محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش، زنگ غنچه ها و شکوفه ها در ۲۸۵ واحد آموزشی ابتدایی استان قم به صدا درآمد.

شنبه 1 مهر 96

سید محمد بطحایی وزیرآموزش و پرورش صبح روز پنجشنبه در آستانه بازگشایی مدارس با سفر به قم با سه تن از مراجع عالیقدر تقلید دیدار و گفتگو کرد. 

شنبه 1 مهر 96

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی: با حضور160 هزار دانش آموز استان در 2 هزار و 500 مدرسه استان با شور و شعور حسینی، مهری عاشورایی را در بهارستان علم و ادب آغاز کردند.
شنبه 1 مهر 96

در آستانه ماه مهر، دکتر محمدیان در پیامی اظهار امیدواری کرد، آغاز مهر که با یاد و نام عاشورای حسینی و حماسه دفاع مقدس همراه است، درسهای مهربانی با حماسه، عزت خواهی و ذلت گریزی همراه شود.

پنجشنبه 30 شهريور 96

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی  97-96، پیامی صادر کرد.
چهارشنبه 29 شهريور 96

سومین جشنواره ملی و دانش آموزی«دریا در مسیر پیشرفت» با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آبان ماه 96 در تهران برگزار می شود.

چهارشنبه 29 شهريور 96

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ارسال پیامک سوار شدن دانش‌آموز در سرویس مدارس به اولیاء خبر داد و افزود: مترو برای دانش‌آموزان در روز اول مهرماه رایگان است.

چهارشنبه 29 شهريور 96

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در مراسم جشن شکوفه ها در منطقه یازده تهران از حضور یک میلیون 414 هزار و 495 دانش آموز کلاس اولی در جشن شکوفه ها خبر داد.
چهارشنبه 29 شهريور 96

دکتر محمدیان در آستانه ورود به ماه محرم: «روحانیت تشیع» همیشه مرزبانان ایمان اسلامی و بیدارگران اقالیم قبله و ملجأ و مرجع مردم در سختی ها و نگرانی ها بوده اند، امروز نباید به علت مناصب اداری و سیاسی جایگاه روحانیت مخدوش شود.

چهارشنبه 29 شهريور 96

جمعی از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل در تهران تجمع و کشتار مسلمان مظلوم میانمار را محکوم کردند.

چهارشنبه 29 شهريور 96

دکترحداد عادل در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به فرهنگیان خاطرنشان کرد: متعهد شویم فرزندان این سرزمین را که در اختیار ما هستند با بصیرت بار آوریم.

چهارشنبه 29 شهريور 96

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت عالم وارسته دینی آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی رحمت الله علیه پیام تسلیتی صادر کرد:

سه شنبه 28 شهريور 96

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از برگزاری  دوره آموزشی ویژه نیروهای پیش دبستانی در اردوگاه شهید بهشتی خبر داد.

سه شنبه 28 شهريور 96

صبح امروز، نرم افزار کتابخوان انتشارات مدرسه با عنوان "بوفه، فروشگاه خواندنی های خوشمزه" رونمایی شد.

سه شنبه 28 شهريور 96

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با استناد به سند تحول و زیرنظام های آن، افزود: «شاقول» مراقبت از محتوای کتب درسی، «برنامه درسی ملی» است.

سه شنبه 28 شهريور 96

Pages